×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more
× im only responsible for what i say not for what you understand
×

آدرس وبلاگ من

cardinal.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/cardinal2

لیست دوستان

× Access to this person's groups list is not allowed for anybody

مطلب یکی دوپست قبل همانگونه که فکر میکردم واکنش های مختلفی را موجب شد از جمله کنجکاوی ، پرسش ، هیجان ، کج فهمی ، توهین ، افترا  و ... جالب اینکه با تعدادی پیام و کارت مواجه شدم که ابدا نمی شناسمشان . البته از اعضاء سایت هستند اما هیچ زمان زیارتشان نکرده بودم !!! خب شکل مثبت قضیه اینکه این دوستان هم جزء کسانی هستند که مطالب این صفحه را دنبال میکنند حال یا با حسن ظن یا با سوء ظن !  و البته عزیزان و دوستان قدیم و نزدیک  هم از این قاعده ی بیشتر دانستن مستثنا نبودند . قبل ترها اصل بر این بود که در پایین همین مطلب چالش ایجاد میشد و مطلب بسط و گسترش پیدا میکرد اما دیر زمانیست که این رسم منسوخ شده و همه به اصطلاحِ تلگرامی ها به (pv) روی آورده اند. بسیار خب مشکلی نیست . به عزیزانی که نزدیک تر بودند بطور خصوصی هم جواب دادم و به دوستان و خوانندگانی که همواره عینک تیره به چشم دارند و آنقدر از خودِ خودشان دور افتاده اند که حتا صدای قلب خودشان را هم با بد گمانی میشنوند! میگویم این نه جادو و نه رمال بازیست . علیرغم اینکه از ابتدا خود را ملزم به پاسخگویی در برابر برداشت های خوانندگان این صفحه نمیدانستم اما این بار هم به قول مادر بزرگ ها "لاقِ گیس تان "  اندکی میگویم و تمام .

در هر یک از ما لایه های متعددی از شعور وجود دارند. بدنِ جسمانی ما دروازه ی قابل مشاهده ای برای ورود به دنیای خارج و درگیر شدن با محیط اطراف از طریق غریزه و پنج حس اصلی است. این فرایند توسط سیستم هایی که به صورت خودکار تنظیم میگردند "کشتی "درونی ما را در خارج از حیطه ی آگاهی یا اختیار ما هدایت مینمایند. این جریان دائمی تحریکات واطلاعات به وسیله ی ذهن خودآگاه و بر اساس آموزشها و نظام باورهای ما ارزیابی میشوند .سپس آنچه که بر روی این صافی باقی میماند در ذهن ناخودآگاه، که داده ها را به شکلی دقیق و همراه با جزئیات نگه میدارد، رسوب مینماید. اینها بر نحوه ی واکنش نسبت به وقایع آینده، بر پایه ی نتایجی که از تجربیات گذشته به دست آمده اند اثر میگذارند.

از اینها بالاتر ذهن فوق العاده آگاه یا "خود برتر" قرار دارد. این همان بخشی از وجود ما است که به شعور جهانی- یعنی همان آگاهی فراگیری که پاسخ به هر سوالی را حتی قبل از طرح آن میداند- دسترسی دارد. اگر به این هوش پنهان اجازه دهیم ،همواره با بهترین علائق ذهنی ما همراه میشود و در دنیایی ایده آل سلامتی کامل را تضمین مینماید. ولی دنیای ما ایده آل نیست. ما خیلی "آهسته تر از آن تکامل یافته ایم که بتوانیم با زندگی امروزی و مشکلاتش همگام بمانیم".
پیوسته با رگباری از سموم محیطی موجود در مواد آرایشی، غذاها و حتی هوایی که در آن نفس میکشیم روبرو میگردیم. اگر اینها را با تنش های الکترومغناطیسی ناشی از گوشیهای تلفن، ساعتهای مچی، رایانه ها و فریزرها و ... ترکیب کنید به راحتی میتوانید ببینید که چرا شبکه ی ارتباطات بین سلولی ما اغلب غبارآلود است. همچنین باید تعادل احساسی خود را نیز، که توسط نقاط مرجعی که از وقایع گذشته ناشی شده اند و در دسترس ذهن ناخودآگاه میباشند، در نظر بگیریم.  خاطرات ناگوار گذشته و خصوصاً آنهایی که در دوران کودکی از شیوه ی ترتبیت والدین ، معلمان ، فرهنگ ، برداشت اشتباه از دین و... به وقوع پیوسته اند میتوانند منجر
به واکنش های نامناسبی در قبال اوضاع جاری گردند .اگر بخواهیم تعادل و سلامتی واقعی را بیابیم باید به این موارد و بلکه بیش از اینها بپردازیم. در واقع این "مه دود" احساسی و جسمانی ارتباط ما را با خود برترمان قطع کرده است و وادار گشته ایم که فقط با هدایت واکنش های برنامه ریزی شده و مراکز منطقی نیمکره ی چپ مغز زندگی نماییم. اگر میخواهیم دوباره این ارتباط با بالا برقرار گردد باید موانع آن را از سر راهش برداریم. فراگیری یا بهره بردن از این سیستم کوانتومی برای ما به دایه ای میماند که راهنمایی های موقتی ارائه میدهد تا زمانی برسد که بتوانیم بر اساس حس شهودی که از شعور بالاتر میآید زندگی کنیم. هرگاه به این مرحله برسیم قادر میگردیم که دوباره به نسخه ی اولیه و بی آلایشی که در میدان انرژی اطراف ما است متصل شویم و به همان حالت کاملی که در آن شکل گرفته بودیم باز گردیم.  ما به عنوان نژاد انسانی اکثر این مشکلات را برای خودمان آفریده ایم و لذا باید نخستین گام ها را برای اصلاح آنها برداریم. آیا تا به حال چیزی که دارای سه قدرت انرژی باشد نظر شما را جلب کرده است یا خیر؟ در این دنیا و کشف حقیقت هیچ سحر و جادویی در کار نیست و تنها منطق کائناتی در آن جای گرفته است . ارتعاشی که از عدد "سه" ناشی میشود ، انرژی و نیرو به ارمغان می آورد. برای اینکه در راه حیات و بقای خود به آگاهی و روشنی برسید باید از لحاظ سه انرژی قوی و نیرومند باشید یعنی دارای انرژی فیزیکی ، انرژی ذهنی و انرژی روحی باشید.برای اینکه همه چیز تحت فرمان شما باشد و هر چه می خواهید از دنیا بگیرید و برای ترقی و تکامل خود مورد استفاده قرار دهید ، مستلزم بهره وری از این سه منبع انرژی هستید.

این فشرده ترین شکل بیان برای توضیح یک محتوا به نظر میرسد که نوشته و به معرض دیدتان قرار دادم . پس از این قطعا نه مطلبی با این محتوا در این صفحه می نویسم و نه بیش از این توضیحش میدهم . قطعا چنانچه برای دریافت نسخه و دستورالعملی که بواسطه دیگران "از پزشک گرفته تا رمالان و دعا نویسان مبلغی هنگفت پرداخت میکردید چنان باورپذیر و شیرین و قطعی و کاربردی به نظرتان میامد که تعصبتان به موضوع این شبهه را ایجاد میکرد که شافی خود شما هستید!" . حالا این ادعا را دارم که بسادگی بگویم بی هیچ هزینه ای و بواقع شافی خود شما هستید و بیش از این هرچه آید سلام و درود و تهنیت است بر تویی که اگر وجود خداگونه ات را باور کنی دیگر سواد و تحصیلات و زیبایی ظاهری و شرایط پیرامون مانعت نبوده ودگرگونی هر مطلبی بسان ایجاد تغییری ساده است برای وجودِ قدرتمندت .

حسن ختام این موضوع باز هم هدیه ای به شما تا کمی از قدرت و توانِ درونتان را دریابید.

آرام باستید . ذهنتان را خالی کنید و حالا دقایقی به مطلبِ بدی مثل "جنگ ، خونریزی ، کشتار " یا هر موضوعی که به نظرتان بد میآید فکر کنید . میبینید که بدنتان به عقب کشیده میشود . حالا روی موضوع خوب و خوشآیندی مثل " جشن عروسی ، تولد کودکتان ، رسیدن به آرزویی " یا هر چیزی که به نظرتان خوب است تمرکز کنید میبینید که بدنتان به سمت جلو کشیده میشود! این توانایی و همینطور تاثیر پذیری فوق العاده ی روح و ناخودآگاهتان به موضوعات پیرامون است که بطور فطری از هرآنچه بدی است گریزان است و به سوی خوبی ها جذب و کشیده میشود . با این روش و اعتماد به ناخودآگاهتان پاسخ بسیاری از مشکلات در زندگی خویش را میتوانید سوال کنید . کشیده شدن به عقب پاسخ منفی و تمایل به جلو پاسخ مثبت است .

چهارشنبه 13 مهر 1395 - 11:32:54 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

پنجشنبه 21 مهر 1395   8:19:31 AM

متشکرم بانو

http://2darajahzireshab.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 16 مهر 1395   12:49:16 AM

درود

آخرین مطالب


جان من است او


big bang


فانتزی بُعد یازدهم


its a mans


it takesinfinity


اولین قانون جهان


soridan


fantasy


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

531985 بازدید

44 بازدید امروز

182 بازدید دیروز

1320 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2022 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem