×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more
× im only responsible for what i say not for what you understand
×

آدرس وبلاگ من

cardinal.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/cardinal2

لیست دوستان

× Access to this person's groups list is not allowed for anybody

soridan

من تعریف دقیقی از عشق را نمی دانم و در این زمینه هیچ کمکی هم به شما نمی توانم بکنم. دوست داشتن را اما می فهمم. حس خوبی ست. گرمای مطبوعی دارد و رنگش هم آبی ست. چقدر دلم می خواست الان بنویسم شبیه شنا کردن توی یک ساحل زیبا و در یک روزِ گرمِ آفتابی ست، اما نمی نویسم. چون شنا کردن را بلد نیستم و از آب هم می ترسم! اما شما نگران نباشید می توانم توضیحات بیشتری راجع به دوست داشتن را برایتان بنویسم. دوست داشتن مزه اش شبیه شیر کاکائو است، داغِ داغ توی یک روزِ سردِ سرد. و چون خودم از این جمله ای که الان نوشتم خوشم آمد، باز هم می نویسم که رنگش آبی است.

من تعریف دقیقی از عشق را نمی دانم و در این زمینه هیچ کمکی به شما هم نمی توانم بکنم. دوست داشتن را اما می فهمم و سُریدن را بیشتر می فهمم. سُریدن داغ است. رنگش اما ثابت نمی ماند، لحظه ای سیاه است، با خط های بی نظمِ سفید درونش. لحظه ای قرمزِ قرمز است. لحظه ای سفیدِ سفید. اما من وقتی نارنجیِ پررنگ می شود بیشتر دوستش دارم. و لحظه هایی که سیاه می شود زیبایی اش دیوانه ام می کند. مزه اش تلخ است. شبیهِ اسپرسوهای کافه تمدن. و اصلا شبیه شنا کردن توی یک ساحل زیبا در یک روزِ گرمِ آفتابی نیست، سُریدن خودِ غرق شدن است توی یک دریای طوفانی، توی یک گردابِ وحشتناک، توی چشم های تو... سُریدن بوی خوبی هم دارد لعنتی! شبیهِ ادکلن های    Versaceاست. البته نه به این واضحی، یک چیزی ست بین بوی ادکلنِ تو وقتی با بوی سیگارِ من قاطی می شود. سُریدن گِرد است، اما باور کنید نمی دانم چرا. فقط یک لحظه بی دلیل احساس کردم گِرد است. سُریدن شبیه دروغ گفتنهای من است به تو، که با اینکه می دانم دوست داشتنت برای من مکان و زمان ندارد اما رو به رویت زانو می زنم و اعتراف می کنم از ترسِ روزی که بیاید و دوستت نداشته باشم! سُریدن یعنی همین که یاد گرفته ام حرف هایم را وقتی که رو به رویم ایستاده ای برایت بگویم، و البته تکیه بزنم به دیواری، درختی، چیزی تا که از پشت زمین نخورم.

نزدیک بود اینها را فراموش کنم، خوب شد که الان به یادم آمد. سُریدن شبیه غر زدنهای توست که من تک تکشان را دوست دارم، شبیه لبخندهای خودم است در جواب غر زدن هایت به عالم و آدم. و شبیهِ اسم توست آنطوری که فقط خودم می توانم صدایت بزنم. سُریدن شبیه نفرت من است از پدر و مادرت که با زنگ زدنهایشان روی اعصابم رژه می روند. و شبیه نفرتِ من است از آن موبایل صورتی لعنتی ات که دلم می خواهد زیر پایم خوردش کنم. و شبیه نفرتِ من است از لارا فابیان که تا صدایش در می آید، یعنی اینکه یکی پشت خط است و با تو کار دارد!

سُریدن خودِ خودِ لب های تو است که هربار آنها را از تو می گیرم مجبورم می کند به ساعتها راه رفتن توی خیابانهای این شهر و تا به خانه می رسم لبانم شیرینِ شیرین است...

fotografia_aktu_73

سه شنبه 22 شهریور 1395 - 1:03:08 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

چهارشنبه 30 شهریور 1395   4:45:19 PM

معمولا کمتر پیش میاد کسی رو فراموش کنم . به هر حال امید که هرچه زودتر استفاده ی بهتری از روزهای زودگذر زندگی بکنی

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

چهارشنبه 30 شهریور 1395   8:26:18 AM

مهسا خانوم

نبودی مدت های مدیــــــــــــــــــــــــــــــــــــدی

مرسی از تعریف هات ، مطالعه از خودتونه

دخترم ،فضای مجازی رو تف کن بیرون از سرگردونی دربیا

اونوَخ بشین یه گوشه ، مثلا گوشه ی اتوبوس

کتاب بخون

به همین راحتی به همین خوشمزگی!!!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اگر بگم تو هیچ کجای این فضای مثلا مجازی نیستم شاید باور نکنید اما باور کنید.همون اوایل دیدم عجب جای فوق العاده مزخرفیه و پا گذاشتم به فرار و قایم شدم تو همون گوشه ای که همیشه بودم .

مثلا گوشه ی اتوبوس

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 28 شهریور 1395   2:36:44 PM

تینا جان درود

مطلبی تکراری اما قابل ذکر اینکه زمانی به قدری تعامل و آمدوشد به صفحات دوستان و نوشتن یادداشتی حالا با ربط یا بی ربط به موضوعِ وبلاگ چنان باب بود که عکسش موجب تعجب و حتا دلخوری به نظر می رسید و این تعامل و تضارب آراء و افکار موجبات رشد و یادگیری و بسط اندیشه ی همگان می شد اما از جایی به بعد این همگرایی بین دوستانِ دست به قلمِ حاظر در سایت از هم گسست و اغلب دوستان از این خراب خانه کوچیدند و دوم اینکه  پدیدار شدن شبکه های اجتماعی باعث از میان رفتنِ وبلاگنویسی شده و نوشته ها در فضاهای اجتماعی هم به لحاظ کیفی و هم کمی به نازل ترین حد خود سقوط کرد و این فضا هم تبدیل شد به آنچه همگی شاهدش هستیم زمانی ظرف مدت 24ساعت صفحه وبلاگ بدلیل کثرت دوستانِ دست به قلم به صفحه سوم و چهارم منتقل میشد اما حالا یک ماه میگذرد و هنوز در لیست صفحه ی اول جا میمانی همه و همه ی اینها نشان از این دارد که آن فضا مرده و از میان رفته و فقط اندکی از خرابه ها و ویرانه هایش بجا مانده و بس . 

این حقیر هم بواسطه اندک زمانی که به این سایت گذرم می افتد بنا به رسم دیرین در صفحه ی برخی از دوستان قدیم یادداشتی به یادگار می گذارم من باب عرض ادب و چاق سلامتی .

روشن میدانم که هر ذکر و وردی هم زیر لب قرقره کنم دیگر روزهای رفته باز نمیگردد و لاجرم فاتحه و ذکر یادی از گذشته تسلای خاطر است و همین.

http://tinajoon.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 28 شهریور 1395   10:02:52 AM

درود بر شما داریوش گرامی
 بسیار زیبا و قابل اندیشیدن نوشتید . دست مریزاد . همچنین آهنگ خیلی با نوشته هماهنگ و دلنشین هست .بسیار سپاسگذارم که هستید و برای من وقت میگذارید و مینویسید . 
همیشه شاد و پیروز باشید

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 22 شهریور 1395   5:28:59 PM

چی بگم؟! فقط میدونم علیرغم اونهمه جنجال و هارت و پورت نه تنها وضعیت قالب و گرافیک سایت بهتر نشد که کاملا به هم ریخت شاید دلخوش باشند عده ای که تو صفحه ی موبایل بصورت ستونی و کامل صفحات قابل استفاده هستن اما تو وضعیت استاندارد اینی میشه که پیش رو هست .

تصاویر و ویدیوها یا میبایست اونقدر دستکاری و انگولک بشن که با این قالب جور بشن و نتیجه کیفیت پایین و نامطلوب عکس هاست که اصلا پیامشون منتقل نمیشه یا اینکه از کادر بیرون میزنه و میشه یه چیزِ هشلهف !!! به هرحال من دومی رو ترجیح میدم و شرمندگیش بمونه واسه طراحان زبده ی سایت

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 22 شهریور 1395   12:16:22 PM

مریم جان ممنون از توجهت

http://maryam2012.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 22 شهریور 1395   10:18:34 AM

داریوش عزیز خوشحالم که هستی

مفهوم قشنگ بود

و ترکیب بسیار زیبا

آخرین مطالب


جان من است او


big bang


فانتزی بُعد یازدهم


its a mans


it takesinfinity


اولین قانون جهان


soridan


fantasy


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

535622 بازدید

678 بازدید امروز

315 بازدید دیروز

3330 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2022 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem