×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more
× im only responsible for what i say not for what you understand
×

آدرس وبلاگ من

cardinal.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/cardinal2

لیست دوستان

× Access to this person's groups list is not allowed for anybody

Salsa

مشکل کامنت گذاری برای من همچنان باقی است و به ناچار و با اکراه کامتنم را در صفحه اصلی میگذارم.

واقعا تصمیم داشتم دایورتت کنم به ... اما با کمی تاخیر این اتفاق میافتد مطمئن باش

اما از آنجایی که جماعت ایرانی همواره تحت تاثیر حرکاتِ پوپولیسم و هوچی گرایانه هستند( به تمام وقایع تاریخی که توسط دولتهای وقت توسط هوچیگران نعل وارونه خورده توجه کنید) این چند خط هم صدقه سر جماعت اختصاص میدهم به تو مردنمای سلیطه دهان!

در مورد کارت همایون نه اطلاعی دارم و نه اظهار نظری میکنم . فقط شباهتِ بی مانند ادبیات نوشتاری آن کارت با ادبیات معمول تو به خاطرم میاندازد که قبل تر ها هم از این شامورتی بازی ها داشته ای و یقین دارم این مهملات کودکانه دردت را دوا نمیکند. مزخرفاتی در مورد آن خانم نشخوار کردی که نمیدانم چرا حواله به کارت و سند و مدرک مجعول میدهی ؟! دزد حاضر بز هم حاضر ! آدم زنده وکیل و وصی نمیخواهد که ! خودش حی و حاضر است بیاید و کلامی از تو را تایید کند تا خودم طبل رسوایی خود بدست بگیرم . بسم الله!

من هیچوقت از مکاتبات هیچ احدی برای پیشبرد اهدافم و توجیه اعمالم استفاده نکرده و نخواهم کرد حتا اگر آن شخص تو باشی . چرا که زمانی در فضای اعتماد مطلبی را با من در میان گذاشته ای. اما جماعت را ارجاع میدهم به صفحات گذشته همین وبلاگ تا کامنت هایت که مملو از مراتب خاکبوسی ات بود ببینند و بخوانند کامنت هایی که نه قابل جعل است و نه قابل فتوشاپ!

 البته این فقط در مورد این وبلاگ مصداق ندارد در مقطعی که به حلقه دوستان آن زمان وارد شدی برای پذیرفته شدن مجیز گویی راهکاری به سزا کارآمد بود تا اینکه یکی یکی پی به هویت و شخصیت واقعی ات بردند و طرد شدی.

مشکل من با تو ارتباطی به همایون یا هر زید و حارث دیگری ندارد من از اولین کسانی بودم که شناختمت  از فتنه و نفاقی که بین من و پوریا ایجاد کردی اما به روی منحوست نیاوردم . گفته ای به اصفهان رفتم ! البته

به کرج ، به شمال ، به کرمان و...

همچنین دوستانی در این مدت به شیراز آمدند از همان اصفهان از قزوین از تهران از مشهد و...

و همینطور مهمانی هایی دوره ای با تعدادی از دوستان داشته ایم که هر بار یکی میزبان دیگران بوده حال به برخی رسیده ام و برخی دیگر را به دلیل اشتغال عذر خواسته ام. تو هم به میهمانی کسی رفتی (آقا) اما دریغا که در یک برخورد طرف توبه نامه ای نوشت بر خطا و اشتباه خود از  مراوده با تو و از شخصیت نابهنجار و روان پریشت! ( ادعای  مردنِ خانواده ات در تصادف در سایت و بعد ادعای فلان دانشگاه بودنِ پسر و به همان دانشگاه بودن دخترت)

تو ابله از آن جماعتی هستی که هرنوع تعامل مرد و زن را به نیم تنه ات ربط میدهی در مغز کوچکت نمیگنجد دوستی صرف داشتن را .البته ارتباط عاطفی با عزیزی داشتم در اوایل ورود به این سایت که هفت جد تو هم نخواهید فهمید که چه کسی بود و رفت و ازدواج کرد و تا امروز بعنوان دوستی صمیمی جویای احوال همدیگریم و صد البته در این مدت لکاته هایی هم الا ماشاالله آمدند تنبان تکاندند و چیزی نصیبشان نشد و رفتند حال یکی به سلام و صلوات و دیگری با پرگویی و بد گویی. و از این رهگذر آموختم و دریافتم که اینجا و این فضا محل بده و بستان های احساسی نیست و فقط همین وبلاگ به یادگار ماند و اندک دوستان گذشته.

افاضه کرده ای که ما را نمیبینی ! الحمدلله و المنه! پس بگو در همین یک ماه اخیر چرا بارها به پروفایل من آمده ای؟ آمدی ببینی در لیست سیاهی؟ !!!

بخدا آدمی میماند از چگونگی شخصیتِ مانند تویی! آخرین جمله ام به تو: از این لحظه هرچه میخواهی از زیر میزت روی میزت( خدا را شکر آمریکایی ها غلطی خوردند که عبارت کم نیاید)رو کن. این شیوه نخ نما شده . همانطور که گفتم اسلاف و تفکر ورشکسته ای که منصوب و متصل و مرید آن هستی مدتهاست حنایش در این کشور رنگ ندارد. نه جوابی خواهی شنید و نه توجه ای.

بگذریم ...

در این میان توجه به نکته ای قابل تامل است برای دوستانی که در حال حاظر با این موجود تعامل دارند!!! دقت کنید کارت و یا پیام و یا صفحه چت هایی که امروز از فلان خانم ویا بسان آقا افشا میکند بر فرضِ واقعی بودن تعاملاتِ اشخاصی هستند که روزگاری بر مبنای اعتماد با او داشتند! حال اگر عقلی در میان است به یاد آورید که مرگ فقط برای همسایه نیست!

وباز هم اگر خرده درایتی در خورجین عقل سراغ دارید این جمله معروف را به یاد آورده و بارها تکرار کنید:

شخصیت هر فرد در زیر زبان و گفتارش نهفته است !

e67RH

دوشنبه 19 مرداد 1394 - 3:53:59 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

ارسال پيام

شنبه 31 مرداد 1394   2:05:18 PM

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 27 مرداد 1394   4:10:22 PM

موافقم دوست من . آنچه میبایست حاصل میشد ، شد. ماحصل عدم دریافت یا از سرِ بی توجهی مفرط است یا تسامح و به روی خود نیاوردن و برای برخی هم اساسا از روی حب علی نیست که بغض معاویه وامیدارتشان تا مرکب را وارونه سوار شوند.

http://irajkhan404.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 26 مرداد 1394   10:50:58 AM

Likes 1

 درود بر شما،کاملن درست فرمودید : دشمنی در کار نیست فقط کج فهمیه / یا بقول عمومی سوء تفاهمه که ان هم فنیست و زندگی پر از فنه و هر فنی درسیست برای اموختن و تجربه جدید از محیط و دیگران نه پدر کشته ایم و نه ارث از همدیگر طلبکاریم!؟ تحلیل تون از سینمای شهر در خصوص وبلاگ و تمثیل ان عالی بود هم چنین نظر اقای علی در خصوص وبلاگ نویسی که همه ما از اندوخته های دیگران بهره مند هستیم در گریدهای متفاوتی، و همواره یادگیرنده، در هر سمینار موضوعی همواره برای افراد مختلف نکاتی جدید وجود دارد برای برخی 90 درصد و برای برخی 10 یا 5 درصد یا 1 درصد و برای برخی خسته کننده است چون حرف جدیدی وجود ند اشته، و هیچ اشکالی به سمینار گذار نیست، حتی بر ای کسانی که نکته جدیدی نیاموختند نیز اشکالی ندارد  همین که در جمع جدیدی مشارکت داشتند خودش اطلاعات جدیدی خواهد د اشت نظیر اشنایی با شرکت کنندگان / و هواشی مطالب حتمن ممکنه جالب باشد؟ این تجربه شخصی منه بهر حال خواندن نوشته های جنابعالی خودش یک نعمتی است

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 26 مرداد 1394   9:43:07 AM

Likes 1

سلام  و درود استاد ایرج گرامی بزرگ و پیشکسوت جمع دوستان قدیم

حقیر کماکان و چون همیشه طوق شاگردی بر گردن داشته  و در حال آموختنم حتا از ناخوشایندترین اتفاقات و حتا از نابهنجاترین افراد.

دشمن من نیز ( اگر دشمن باشد )خود معلمی بزرگ است تا آستانه تحملم را به محک آزمون گذاشته و من و نیم من بدستم بیاید . حضور شما مغتنم و لطف شما موجب افتخار حلقه ی دوستان قدیم و این زمان است.

 

http://irajkhan404.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 26 مرداد 1394   7:52:46 AM

Likes 1

 درود بر شما استاد، داریوش خان گرامی، پست قبلی را هم خوندم عالی هستند و بسیار یاد گرفتم ممنون از نوشته ها و نظرات تون، تحلیلی بسیار خوب بود

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 25 مرداد 1394   6:42:42 PM

خانم مهسا ممنون از ابراز لطفِ سوالی تعجبیِ شما . امیدوارم با اظهار نظرت در فلان صفحه آماج تهمت و افترا و ناسزا قرار نگیری.

دوست عزیز تا اونجایی که بنده دیدم و تجربه کردم مردم فراموشکار و کم دقتی هستیم. همین متن بالا که نه فحاشیست و نه خط و نشان و نه تهدید فقط یادآوری نکاتی است که همه ی ما بارها از این و آن شنیده ایم و از یادمان رفته و سرعت این فراموشی گاهی به اندازه عوض شدنِ یک صفحه است با این حال امیدوارم این وقایع آویزه ی گوشِ همگی ما بشود و خود موجبات بروز چنین اتفاقاتی را فراهم نکنیم وگرنه وجود چنین ناهنجاری هایی در هر جمع انسانی اجتناب ناپذیر است مساله این است که راهکارهای مهارِ چنین هنجارشکنی هایی را بیابیم و به آن عمل کنیم. نشود مثل حمایت فلان کشور از گروه داعش به جهت اختلاف و عقده ای که از قبل با فلان کشور داشته و امروز خودِ آن کشور هدفِ تهدیدات و حملات همین گروهکِ انحرافی قرار گرفته.

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

پنجشنبه 22 مرداد 1394   12:53:44 PM

Gracias sra bahaneh

خانم سوگل مرسی از توضیحات مبسوط و کافی و اطلاعات جامع شما از این رقص و هنر زیبا.

اما واقعیت اینکه این پست فقط حالت استندبای و انتظار برای این صفحه است و مطلب تلقی نمیشود با این وجود توجه شما قابل تقدیر است.

ممنون

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 19 مرداد 1394   6:47:36 PM

Likes 1

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 19 مرداد 1394   6:46:46 PM

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 19 مرداد 1394   6:46:00 PM

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 19 مرداد 1394   6:45:14 PM

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 19 مرداد 1394   6:44:10 PM

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 19 مرداد 1394   6:41:51 PM

Likes 1

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 19 مرداد 1394   6:41:14 PM

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 19 مرداد 1394   6:40:45 PM

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 19 مرداد 1394   6:40:03 PM

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 19 مرداد 1394   6:39:16 PM

 

آخرین مطالب


جان من است او


big bang


فانتزی بُعد یازدهم


its a mans


it takes



infinity


اولین قانون جهان


soridan


fantasy


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

532023 بازدید

82 بازدید امروز

182 بازدید دیروز

1358 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2022 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem