×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more
× im only responsible for what i say not for what you understand
×

آدرس وبلاگ من

cardinal.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/cardinal2

لیست دوستان

× Access to this person's groups list is not allowed for anybody

این وبلاگ به دلیل بدآموزی برای نونهالان معصوم وچشم و گوش بسته تا اطلاع ثانوی تعطیل است


متاسفانه این بار هم مثل دفعه قبل برخلاف میلم ناچار شدم این صفحه رو باز کنم . از دیروز مجددا دچار مشکلِ مسخره ی این سایت شدم و امکان کامنت گذاری حتی تو وبلاگ خودم رو هم ندارم بجز تنها کامنتی که در وب خانم سکوت من باب امتحان گذاشتم و بعداز اون کماکان این مشکل ادا مه داره با قسمت پشتیبانی سایت هم درمیون گذاشتم که تا الان فرجی نشده .
نظری که اول در وبلاگ خانم بهار و پس از ویرایش مجدد در وبلاگ خانم سکوت موفق به انعکاسش نشدم . .
  مطلب خانم سکوت به دلیل اهمیت موضوع و مشابهتش تا حدودی با مطلب خانم بهار در کلیت نابسامانیهای رفتاریِ این سایت است و از آنجا که علیرغم سعی چندباره و عدم موفقیتم برای گذاشتن کامنت در وبلاگ ایشان ، نظرم را  همین جا راجع به جمیع این معضلات عرض میکنم:


اینجا همین است .این خراب شده ی بی سروصاحب همین است .بارها و بارها نوشتم از فضای آلوده به  تنگ نظری و بخل و حماقت وحسادت و رذالت وو بلاهت و وقاحت ِاین حوضخانه ی بی دروپیکر
کافیست دو روز تنها دوروز کانون توجه قرار بگیری . یا آمار وبلاگت بالا برود یا چه میدانم مناسباتی نوشتاری باوبلاگ یا وبلاگ هایی ایجاد کنی . مرد یا زن . فرق نمیکند  .آنچنان آشی برایت بار میگذارند که بخارش از کله ات بلند شود . گوهر دشت کانون اجتماع انسانهایی بشدت تنهاست . در هر مقام و شان و مرتبه و جنسیت و سن و سال وسواد(در این مورد آخری اکثرا زیر دیپلم)و متاسفانه این تنهایی آنچنان در وجودشان رخنه کرده که هیچگونه جمعی را برنمیتابند و برای از هم پاشیدن جمعی و از رونق انداختن شخصی آنچنان به آب و آتش میزنند و از همه چیزشان مایه میگذارند که بیا و ببین . تهمت که سهل است .برایت پرونده سازی میکنند پیام و کارت به نامت جعل میکنند حتی قرار حضوری و تلفنی با هم میگذارند تا ببینند چگونه میتوانند شخص یا جمعی را نابود کنند حتی پروفایلت را هک میکنند و بنام تو پیام یا کارت یا حتی کامنت میگذارند و میفرستند و هر گهی میخورند تا ماتحتشان کمی خنک شود و عقده ی عقب ماندگی یک عمرشان کمی تسلا یابد.  گوهر دشت این است .گوهر دشت محل تجمع آقایانیست (اکثرا) که از ایجاد رابطه رودررو  وعیان به هر دلیلی عاجزند، بی عرضه گی .نداشتن اعتماد بنفس . بدقیافه بودن و از همه مهم تر تاهل دلایلی هستند که این انتخاب را به آنها میدهد که از طریق فضای مجازی رابطه ای  ایجاد کنند و همینطور محل تجمع خانمهاییست و (  باز هم اکثرا ) که تابع همین شرایطند .با تفاوتی اندک در جزییات به اضافه محدودیتهای اجتماعی و فرهنگی . بقول دوست عزیزم خانم سکوت با یک دست پیاز پوست میکنند ودماغ بچه پاک میکنند و با یک دست کامنت میگذارند. این عیب نیست اما فاجعه زمانیست که این خانم با فرهنگ سرکوچه نشینی و بست های زنانه دوره ای پا به فضای مجازی گذاشته و روابط و مناسبات اینجا را ارزیابی میکند در مورد آقایان هم که الا ماشا الله . بقدری خاله زنکانه رفتار میکنند که آدم از هرچه مرد بودن است حالش به هم میخورد .تو گویی رابطه ای و تعاملی انسانی و به دور از امیال جنسی برایشان معنایی ندارد آنچنان تا خرخره در نگاه سنتیشان به رابطه بین زن و مرد غرق هستند که توان تصور ارتباطی بدور از نگاه جنسیتی برایشان ممکن نیست .بقول شما آنقدر ابله هستند که حتی توجه نمیکنند که وجوه مشترکشان با مخاطبی که طرف دعوت قرار داده اند چیست !
داستان گوهر دشت داستانیست به بلندای عقده های سرکوب شده ی یک عمرِ مردان و زنانی که هنوز رفتارهای جمعی و فرهنگی را برنمیتابند و معیار سنجش و قضاوتشان از کمرشان بالا تر نمیاید .دوستانی چون همایون ،سکوت ،ایرج، آوا ، وووو البته خود بنده بارها برای مدتی مدید اینجا را ترک کردیم و فقط و فقط حال و هوای گذشته و جمعی که داشتیم و دوستان قدیم باز انگیزه ی برگشتمان شد و هیچ وقت ،هیچکداممان از این زخمها در امان نبودیم . زندگی در گوهر دشت لازمه اش آموختن زندگی در میان لجاره ها ، نامردها و نامردمهاست .

اما جوابیه ی کامنت های این پست .
خانم سکوت دوست محترم . طی این مدت بواسطه مطالبی که پست میکردم صرف نظر از کامنتهای دوستان نظرات ،انتقادها و پیشنهادهایی بصورت کارت یا پیام هم دریافت میکردم . این موضوع در پست قبل به اوج رسید و با انبوهی از اراجیف مواجه شدم که اشاعه دهنده اباحه گری و بی ادبی در کلام هستم و از واژه های قبیح استفاده میکنم و چه و چه!!! در این میان پیامهایی  وجود دارد که برق سه فاز از آدم میپراند . آنارشیست!!! آخه مرتیکه ی مرغ تو اصلا معنیه این واژه رو میفهمی که به من نسبتش میدی ؟؟؟
در ضمن دوست من خانم سکوت از نظر شما که شناختی دیرینه از این حقیر دارید این مطالب منحرف کننده هستند یا واقعیات مسلم جامعه که بدون پیرایه و کاملا لخت و عور همانگونه که وجود دارند در این صفحه مطرح میکنم؟؟؟ واقع امر اینکه بارها نوشتم که مینوسم برای خودم فقط و فقط اما خزعبلات ارسالی این جماعتی که نهایت دید و نگاهشان تا خشتکشان بیشتر نیست اعصاب برای آدم نمیگذارد و در نهایت به همان راهی میروم که دوست مشترکمان رضا رفت.
دوست من خانم (چت) با حضرت هایدگر کاملا موافقم.و اینکه کسی که فضای سایبری را برای تخاطب انتخاب میکند میبایست پیه هر قرائتی را به تنش بمالد . گلایه ای هم از خوانندگان خاموش نیست . گلایه از خوانندگان زبان نفهم و زبان درازیست که جنم و جربزه ی ابراز نظرشان را در خود وب ندارند و با طومارهای صدمن یک غاز اعصاب آدم را به فاک فنا میدهند.
خداوند صبرم بدهد با این جماعت .آمین
...

سه شنبه 23 مهر 1392 - 1:41:35 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://www.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 27 مهر 1392   10:51:11 AM

درود جناب دلریوش عزیز

من باهاتون موافقم ولی با همه این توصیفات گوهردشت برای بعضی ها  واقعا یه گوهره!! اگه اینجا و جاهای مثل این نباشه بیچاره ها  چه کار کنن ! آخه ملت سرگرمی میخوان!! اوقات فراغت یه جوری باید بگذره دیگه! حالا هر جوری!!!

دوستان اصولا در چنین جوامعی بابد منتظر همچین مسایلی هم بود زیاد سخت نگیرید و حرص نخورید به نظرم انتظار بیشتری نباید داشت ! سعی کنید خودتون رو با جامعه هماهنگ کنید و ساز مخالف نزنید!!! جناب داریوش شما سبک خودتونو ادامه بدین چون شیوا و بی آلایش هست و عین واقعیته. موفق باشید.

yag

yaghotsaeedy

http://yaghot.gegli.com

ارسال پيام

چهارشنبه 24 مهر 1392   8:57:30 AM

Likes 1

گاهی باید کر بود گاهی کور
گاهی لال ، گاهی هم نباید آدم بود . . .
این چند نکته رو رعایت کنی
همه چیز تو زندگیت
همــ

آخرین مطالب


جان من است او


big bang


فانتزی بُعد یازدهم


its a mans


it takesinfinity


اولین قانون جهان


soridan


fantasy


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

535663 بازدید

719 بازدید امروز

315 بازدید دیروز

3371 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2022 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem