×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more
× im only responsible for what i say not for what you understand
×

آدرس وبلاگ من

cardinal.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/cardinal2

لیست دوستان

× Access to this person's groups list is not allowed for anybody

مکارم الاخلاق

خودم میدونم این پست از اون پستهای فحش سازه واسه همین یکی دوتا مطلب رو همین اول بگم . اول اینکه توصیه اکیدم به خانومای کم جنبه اینه که تا همین جا بیشتر نخونن وصفحه رو عوض کنن برن جای دیگه . دوم اینکه این گفته مرحوم پدربزرگم بود که همیشه میگفت (یه دونه اش کمه ! ) سوم اینکه به اون مرحوم هم دری وری نگید اون به احتمال 99/99درصد تو اون دنیا هم از این تزی که داشت تبعیت میکنه و خورجینش همیشه پره  و یه بیلاخ رو به این دنیا نشونه رفته پس بیخودی لنگ و پاچه هاتون رو حواله اون مرحوم نکنید.و اما آقایون  ،ببینید، اگر می خواهید توی زندگیتون انسان موفقی باشید و دنیا به کامتون بچرخه، تنبانتون را دو تا کنید. نخندید، به جان خودم جدی میگم. طبق آخرین کشفی که کردم  تنها راه رسیدن مردها به خوشبختی اینه  که دو بار ازدواج کنن. سه تا هم شد چه بهتر، و حتی چهار تا! بذارید خورجینتون پر باشه.

بزرگترین مزیت تعدد همسران اینه که هیچوقت جرات نمی کنن براتون ناز کنن و شما را به دنبال خودشون بکشونن. چون در اینصورت شما خواهید گفت : بای بای عزیزم! من امشب می رم طبقه ی بالا!! و بالعکس، یعنی اگر سوگولی طبقه ی بالا براتون ادا اصول در آورد خواهید گفت : زرشک عزیزم! امشب می رم پایین بخوابم. جملاتتون را طوری بگید که بالا و پایین و چپ و راست و خلاصه تمام وجوه زوجه رو بسوزونه. یا نه! حتی اگر معمولی هم بگید قسمتهای لازمه به زیبایی شعله ور خواهد شد.

مزیت دوم اینه که، چون جماعت نسوان نصف زندگی شون را در خواب به سر می برن، شما با یک برنامه ریزی درست و حسابی تمام لحظه های زندگیتون را آغوش گرمی دارید که درونش بکپید!

مزیت سوم اینه که هیچگاه جرات نمی کنن با شما قهر کنن. چون می دونن شما در خورجینتون یک عالمه سوگولی و عسل و لواشک و گل و بلبل دارید!

مزیت چهارم اینکه هیچوقت مجبور نیستید شیرین پلو و خورش آلو اسفناج و خورش کدو بادنجان بخورید. هرکدوم از این غذاهای شیرین برایتون درست کرد با خونسردی روی سرش اون رو خالی کنین و پیشِ اون قند عسلی برید که براتون قورمه سبزی چربِ چرب درست کرده!

مزیت پنجم اینکه توی خونه تون می تونید پاهاتون را روی مبل ها انداخته و گُر به گُر سیگار دود کنین. بطری آب توی یخچال را سر بکشین، و بدون دمپایی هر جای خونه دلتون خواست راه برید.

حیف که الان ساعت 5 صبحه و من فردا هزارتا کار و گرفتاری دارم و گرنه چندتا مزیت دیگه براتون ردیف می کردم. خلاصه از من گفتن بود، اگر می خواید توی زندگی یک عمر در رفاه و آسایش زندگی کنین تنبانتون رو افزایش بدید.

پی نوشت : اینها را برای شما عزیزانم گفتم و گرنه ما الان دلمان به اندازه ی تمام دنیا برای کسی تنگ شده که عینِ خیالش هم نیست که دلِ ما برایش تنگ شده و حتی 1 ساعت پیش هم که به عرضشان رسانیدیم که دردِ دل داریم و می خواهیم برایتان حرف بزنیم کمی مسخره مان کردند و فرمودند : صبح شد، دیگه برم بکپم!

 

جمعه 19 مهر 1392 - 2:12:52 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://www.gegli.com

ارسال پيام

پنجشنبه 25 مهر 1392   6:05:30 PM

سلام خیلی عالی بود !

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 20 مهر 1392   7:08:34 PM

درود بانو سکوت

ممنون از لطف شما اما کاش نظر واقعیتون رو مینوشتید فوقش گیس و گیس کشی راه میفتاد آجان خبر میکردیم معرکه داغ تر میشد

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 20 مهر 1392   11:53:38 AM

خانم باز که جدی گرفتید!!! اینا همش واسه فان و سرگرمیه

بنده هم نوجوون نورسته نیستم که از این نظرات ناراحت بشم . همونطور که بغل وبلاگم نوشتم این صفحه فقط صرف سرگرمی و تبادل اطلاعاته نه خدایی نکرده قشون کشی و جنگ و دعوا. به هر حال از حضور و نظرات شما سپاسگذارم

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 20 مهر 1392   11:18:46 AM

کی گفته درصدد برقراری رابطه هستیم . چرا حرف تو دهن مردم میذارید خانم؟ ما همینکه فریاد مظلومیتمون به گوش جهان برسه کفایت میکنه.

 باقیش پیشکش بخدا.

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 20 مهر 1392   10:35:24 AM

همایون جان بیا بغل دست خودم زانو بزن تا اعتراف کنیم بلکه گناهانمان مورد عفو پروردگاران روی زمین قرار بگیرد

آمین....

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 20 مهر 1392   10:25:03 AM

همایون عزیز

اگر آدمی از اساس تن به خریت ندهد که خوش به سعادتش اما باور کن چنانچه کسی دور از جون شما خر شد تکرر خریت نه تنها بد نیست که دفع شر با شر کردنه .کمی به این فکر کن که اگر هربار که آدم را لای گیرپا میگذارند گریزگاهی واهرم خنثی سازی وجود داشت چه بهشتی میشد اون زندگیه پر از خریتِ مکرر!این قدیمی ها عجب با مسما ضرالمثلها را میساختند واقعا اگر یک تنبان باشد تحت هر شرایطی چه مندرس باشد چه تنگ و چه گشاد چه کثیف باشد و چه بدقواره ناچار به پوشیدنش هستی اما اگر حداقل یک تنبان اضافه داشته باشی آنوقت است که نه تنها احساس خریت به آدم دست نمیدهد که احساس حُریت هم به ارمغان میاورد. امتحانش مجانی نیست اما میارزد .

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 20 مهر 1392   9:52:08 AM

مریم جان ما همه جامون سوخته . اصلا شدیم سوخاری . باور کن.

شواهد تصویریش هم موجوده از جاهایی که سوخته لازم بود به همرا ه تشخیص پزشک پیوست میکنم

اما در مورد آخر نوشته .جدی نگیرید توهمه .ارجاع میدم به جوابی که چند تا کامنت پایین تر دادم.

http://maryam2012.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 20 مهر 1392   9:14:54 AM

این پست از یه آدمی بر می یاد که یه جاییش سوخته!!!! احتمالا واسه همون چیزی که خودتون اشاره کردید آخر نوشته تون

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 19 مهر 1392   8:34:48 PM

خانم بهار جدی نگیرید حالا ما یه چیزی گفتیم همون یه دونه اش نه تا ...خ...ا...ی...ه میخواد.

 دستت درد نکنه .کجام مثل تراویسه ؟؟؟دوست من ، خود اسکورسیزی هم تکلیفش با تراویس معلوم نبود از طرفی بنده اذعان به دیوانگی دارم اما جامعه ستیز حاشا و کلا.من مرد تنهای خدا هستم اما باور کن کاری به کار کسی ندارم  اون بتسیِ آخر نوشته هم توهمه .بنا هم نیست منجیه هیچ آیریشی بشم .دارم نهایت سعیم رو میکنم که از این خوشترش بدارم.

آخرین مطالب


جان من است او


big bang


فانتزی بُعد یازدهم


its a mans


it takesinfinity


اولین قانون جهان


soridan


fantasy


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

531998 بازدید

57 بازدید امروز

182 بازدید دیروز

1333 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2022 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem