×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more
× im only responsible for what i say not for what you understand
×

آدرس وبلاگ من

cardinal.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/cardinal2

لیست دوستان

× Access to this person's groups list is not allowed for anybody

چه میدونم چی


و اما بعد... اندر احوالات وبلاگ نویسی همین بس که ....کاریست بس دشوار آنچنان که بخواهی فیلی را هوا کنی!!!.....نه اینکه نمیشود راحت و مثل بچه آدم حرف زد و به سبک و سیاق خودت قلمت را برقصانی وگرنه وصله به قُنمبل مبارک می چسبانند،این است که العیاذ بالله بسان مبعوث شدن میماند به زعم عده ای و از این رهگذر انسان خوش خوشانش شده و مثل اوس محمود شیر دل ،هاله ای هویجی رنگ گِرداگِرد گُرده اش متصور میشوداز این شق القمر.
حالا بعضی مثل این میرزا قلمدان به هِن و هِن میافتد و اراجیفی (میگویند پیچیده، که با دست پس میزنند و با پا پیش میکشند) را انعکاس میدهد و البته صد در صد کپی از صاحبان قلم و اندیشه و با خطای یک میلیونیم اپسیلون درصد جمله ای از خودش تقریر میکند  این وسط و جفتکی میپراند ، و مدام لعن و نفرین میفرستد به این پدیده نامیمونِ کپی که باعث انشقاق امت واحده شده و جماعت را به خلیدن در اندیشه های به ظاهرا خر روشنفکری وا میدارد و دو ملک مقرب را به شهادت میگیرد که این ضد فرهنگ عجیب الخلقه ی مهاجم آفتی است از برای اجتماعات صاحب قلم و صاحب اندیشه که قطعا زیر سر غربی هاست و در این میان میرزاقلمدانِ بیچاره ناخودآگاه موجب نشراکاذیب و افکار ضاله و منحرف کننده دیگر صاحب قلمان که مخاطبانی انگشت شمار دارد میشود و میشود حکایت کار کردنِ خر و خوردن یابو.
و لَعَنَ الله عَلی جَمیع الکُپیون و الکُپیات

.
و از آنجایی که باید مشق دموکراسی کرده و قاطی آدم بشویم و بشویم یک سکولاراسلامیست تمام و کمال، رای اکثریت را ملاک عمل قرار داده و از اقلیت سروران گرام عذر تقصیر خواسته و از فرهنگ نابِ بومی و ساده و سلیس و روان و ضد فرهنگ منور الفکری کتیبه ای و رساله ای (البته کپی) انتخاب کرده و به نظر عزیزان جان میرساند.


ولله اَعلمُ بِما اَقول وَ اَکتُب و ما فِي مِن جَمیع الکُپیـات.

 تَفَضَل یا اَخی:


هر وقت من یک کار خوب می کنم مامانم به من می گوید بزرگ که شدی برایت یک زن خوب می گیرم.تا به حال من پنج تا کار خوب کرده ام و مامانم قول پنج تایش را به من داده است.
  حتمن ناسرادین شاه خیلی کارهای خوب می کرده که مامانش به اندازه استادیوم آزادی برایش زن گرفته بود. ولی من مؤتقدم که اصولن انسان باید زن بگیرد تا آدم بشود ، چون بابایمان همیشه می گوید مشکلات انسان را آدم می کند.

   در عزدواج تواهم خیلی مهم است یعنی دو طرف باید به هم بخورند. مثلن من و ساناز دختر خاله مان خیلی به هم می خوریم. از لهاز فکری هم دو طرف باید به هم بخورند، ساناز چون سه سالش است هنوز فکر ندارد که به من بخورد ولی مامانم می گوید این ساناز از تو بیشتر هالیش می شود. در عزدواج سن و سال اصلن مهم نیست چه بسیار آدم های بزرگی بوده اند که کارشان به تلاغ کشیده شده و چه بسیار آدم های کوچکی که نکشیده شده. مهم اشق است !
    اگر اشق باشد دیگر کسی از شوهرش سکه نمی خواهد و دایی مختار هم از زندان در می آید من تا حالا کلی سکه جم کرده ام و می خواهم همان اول قلکم را بشکنم و همه اش را به ساناز بدهم تا بعدن به زندان نروم.مهریه و شیر بلال هیچ کس را خوشبخت نمی کند. همین خرج های ازافی باعث می شود که زندگی سخت بشود و سر خرج عروسی دایی مختار با پدر خانومش حرفش بشود دایی مختار می گفت پدر خانومش چتر باز بود.. خوب شاید حقوق چتر بازی خیلی کم بوده که نتوانسته خرج عروسی را بدهد. البته من و ساناز تفافق کرده ایم که بجای شام عروسی چیپس و خلالی نمکی بدهیم. هم ارزان تر است ، هم خوشمزه تراست تازه وقتی می خوری خش خش هم می کند!
    اگر آدم زن خانه دار بگیرد خیلی بهتر است و گرنه آدم مجبور می شود خودش خانه بگیرد. زن دایی مختار هم خانه دار نبود و دایی مختار مجبور شد یک زیر زمینی بگیرد. میگفت چون رهم و اجاره بالاست آنها رفته اند پایین! اما خانوم دایی مختار هم می خواست برود بالا! حتمن از زیر زمینی می ترسید. ساناز هم از زیر زمینی می ترسد برای همین هم برایش توی باغچه یک خانه درختی درست کردم. اما ساناز از آن بالا افتاد و دستش شکست.. از آن موقه خاله با من قهر است.
    قهر بهتر از دعواست. آدم وقتی قهر می کند بعد آشتی می کند ولی اگر دعوا کند بعد کتک کاری میکند.
        

طَیَران في عالم اَلکُپیات

                                                                                    

          


 

پنجشنبه 1 آذر 1391 - 4:34:38 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

https://www.asheghedaryaa.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 2 آذر 1391   12:21:32 AM

پيام و بدعتي نو در مقابله با كپي كاران ، بارها آنرا خواندم و صدها بار قصد خبيثانه كپي كاري از آن به جانم افتاد ولي چون به رمز نوشته شده بود نتوانستم اين كار بي شرمانه را انجام دهم چون من دختر خاله ام ساناز نيست دوست دخترم شهناز بود و 30 سال از من بزرگتر و فقط از اين لحاظ به هم نخورديم ولي خيلي چيزهايمان به هم مي خورد و همين به ما لذت مي داد نيازي هم به خانه نداشتيم چون او خانه داشت و خرج هم مي داد ...ولي يك روز از درد همين چيزها تاب نياورد و مرد ...همه مي خواستند من را مقصر جلوه دهند ...ولي فقط او مي دانست مقصر چه چيز بود ...اما افسوس كه ديگر نيست تا براي بقيه بگويد كه مقصر چيست و من هنوز چوب همين چيز را مي خورم چون كپي بردار نيست اصل است اصل ... و قاتل او شد .. خدا رحمتش كند..

داريوش جان از بودنت و قلم زيبات خسته نمي شم منتظر بعديش هستم   

http://irajkhan404.gegli.com

ارسال پيام

پنجشنبه 1 آذر 1391   6:39:32 PM

از خوندنش لذت بردم سبک و سیاق خاص خودته سپاس داریوش جان

http://faryadirani.gegli.com

ارسال پيام

پنجشنبه 1 آذر 1391   5:17:09 PM

یه کلیپ گذاشتم ببین شاید حال و هواتو عوض کنه , تو ولایت شما اجرا شده

اثر استاد بیگچه خانیه

خوش باشی دادا

http://faryadirani.gegli.com

ارسال پيام

پنجشنبه 1 آذر 1391   4:59:00 PM

دروود داریوش جان

اینجا چه میکنی ؟ الان باید تکیه باشی ، به جای این کارا دو خط قرآن بخوان سوء چشت زیاد شه

یک همشهری داشتیم عاشق شده بود یهو گم شد انگار دوووووود شد رفت هوا هیچ کس ازش خبر نداشت

آخرین مطالب


جان من است او


big bang


فانتزی بُعد یازدهم


its a mans


it takesinfinity


اولین قانون جهان


soridan


fantasy


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

535702 بازدید

758 بازدید امروز

315 بازدید دیروز

3410 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2022 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem