×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more
× im only responsible for what i say not for what you understand
×

آدرس وبلاگ من

cardinal.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/cardinal2

لیست دوستان

× Access to this person's groups list is not allowed for anybody

سگ کشی 2

از آنجا که میدانم شما عزیزان عادت به آرشیوخوانی نداریدوهرچیزی را تروتازه اش دوست دارید بازهم رِاستور کردم به یکی از مطالب گذشته که راجع به ماجراهای آقای فلان است. آقای فلان معرف حضور بعضی از دوستان است اما برای دوستانی که تازه وارد گود شده اند این توضیح مختصر لازم  است که آقای فلان از آن پدیده های عصر حاضر است که ازبس خود درگیری دارد گاهی پاچه ی خودش را هم میگیرد  به هرحال هرکسی خلقتی دارد .خلقت این موجود هم اینگونه است.
شب پیش صدای پارس شدید دو سگ که از خرابه ای متروک بلند میشد و بی دلیل حدود ۲ ساعت ادامه داشت سبب شد تا آقای فلان که در آن نزدیکی ها زندگی میکرد به این فکر کند که فردای آن روز چه بلایی سر سگها بیاورد چون به هر حال سگ چه ارزشی دارد که با واق واقِ احمقانه اش ۲ ساعت او را بیخواب کرده.صبح آن روز به محض بیدار شدن از خواب شروع به کلنجار رفتن با خود کرد تا راهی مناسب برای تلافی پیدا کند.ابتدا تصمیم گرفت تا شر سگ را با یک گلوله ی تفنگ کم کند.اما بعد پیش خودش فکر کرد که عقل برای چیست؟تا فکر کنم و نتیجه بگیرم.این حیوان ابله حتی ارزش آن را ندارد که وقت شریفم را صرفش کنم..اما چه باید کرد..انتقام وسوسه کننده است.مقابله به مثل چطور است؟بهترین راه...مقابله به مثل است.مقابله به مثل با یک سگ در شان من است؟..شان انسان مهم نیست..انسان شانی ندارد..انسانی که با گل آفریده شده شانی ندارد..انسانی که همزمان با سگ و خر و گربه آفریده شده شانی ندارد..دنیا محل خالی کردن عقده هاست...انسانِ نظریه پرداز!هه هه هه!باید رذل و کثیف بود.با سگ مثل سگ رفتار کن.مهم این است که حق ادا شود.همه خط قرمز ها باید زیر پا گذاشته شود..درست! بهترین کار این است که شب چنان واق واقی راه بیاندازم که سگ عوضی طعم بی خوابی را بچشد...

آن شب آقای فلان راس ساعت ۳ نصفه شب شروع به واق واق کرد و قصد داشت تا دو ساعت واق واقش را ادامه دهد اما چون سگ یه تیر حرومش کرده بود واق واقش یه ربع بیش تر طول نکشید...

جمعه 18 آبان 1391 - 6:33:20 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://jesi.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 18 آبان 1391   5:18:45 PM

سالار خیلی مخلصیم

اقا بنده مرام ومعرفتی رو که توی وجود سگ پیدا کردم داخل جماعت انسان نما پیدا نکردم

پایدار باشی لوطی 

http://teba-sonati.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 18 آبان 1391   11:42:35 AM

حکمتتو شکر خدا :
به فرشته ها شعور دادی بدون شهوت
به حیوان ها شهوت دادی بدون شعور
و به انسان هر دو رو دادی
انسانی که شعورش بر شهوتش غلبه کند از فرشته ها بالاتر است
و انسانی که شهوتش بر شعورش غلبه کند از حیوان پـسـت تر...!!!

http://irajkhan404.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 18 آبان 1391   10:22:54 AM

درود در اخبار سطح جهانی دو سه هفته قبل امده بود ،پیر مرد 83 ساله ای که سالها با سکش زندگی میکرد فوت می کنه پس از دفنش در قبرستان متوجه میشوند که سگی همش دور و اطراف اون قبر می پره و شبها روی قبر میخوابه پس از چندی خانواده / فرزندان متوفا می بینند که سگ پدرشون قبر پدر را پیدا کرده و در قبرستان اقامت گزیده و شبها بر قبر پدرشون میخوابه و روزها هم رزق و روزیش را از همن قبرستون تامین می کنه و با قبر کنها هم دوست میشه اما هر شب بر مزار صاحبش میخوابه و من فیلم این سگ و قربستان و سنگ قبر و مصاحبه فرزندان و گور کن را دیدم !؟ حال چگونه سگ محل دفن صلحبش را پیدا کرده افراد و دانشمندان نظریه گفته بودند ، ایا وفا دار تر از سگ وجود داره؟ نگهبان / امر بر /مراغب صاحب و خونه اش و مونس افراد و سخت جون سخت کوش و سازگار با شرایط این حیوان نازنین حرامه!؟و باید کشت!؟وقت ان رسیده که در دیدگاههایمون تجدید نظر اساسی بکنیم : میازار موری که دانه کش است و... شیخ سعدی ؟بزرگ شیرازی ، راستی سعدی چه چیزی را میخواسته بما بیاموزد که ما هنوز هم نیاموختیم!؟

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 18 آبان 1391   8:42:47 AM

بابا فیلمنامه....برداشتت تو حلقم...

آبزورده دادا ...هر طور طلبه ای ازش برداشت کن

همون درسته...

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 18 آبان 1391   7:51:25 AM

صبح بخیر فردین جان ...اقور بخیر

مرسی  از ادامه داستان

https://www.asheghedaryaa.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 18 آبان 1391   7:27:02 AM

درود و صبح بخير

هنوز از ديشب نخوابيدم ووقتي كه آمدي متوجه شدم ، ديشب از طبقه چندم آپارتمانم به مناظر بي انتهاي دشت روبروي خانه كه تا اتوبان كشيده شده و از پنجره منظره زيبايي رو خلق كرده نگاه ميكردم كه جمعي از سگ ها را ديدم كه آنها نيز بناگاه شروع به واق واق كردند ولي كمي بعد دور هم جمع شده و پس از چند پارس همگي ساكت شدند انگار متوجه شده بودند كه همه خوابند ...در محدوده ما هم سگها براي واق واق مزاحم ندارند ..ولي ، بزار بقيه اش رو بعدا بنويسم چون پلكهام ديگه طاقت بالا موندن  ندارند و ممكنه چرت و پرت بنويسم ...خدا كنه تا اينجاش درست باشه ...از واق واق سگ ها كه مطمئنم ولي بزار دنبالش رو بعد از چند ساعت خوا.....ب .نويس..م..

شرمنده داريوش جان 

آخرین مطالب


جان من است او


big bang


فانتزی بُعد یازدهم


its a mans


it takesinfinity


اولین قانون جهان


soridan


fantasy


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

535617 بازدید

673 بازدید امروز

315 بازدید دیروز

3325 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2022 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem